Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
b7 b8 b1 b2 b3 b4

Kontakt

Gimnazjum nr 35 im. Zofii Chrzanowskiej
ul. Limanowskiego 60/62, 30-534 Kraków
tel./fax: (12) 656-17-34
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
sekretariat czynny: pon. - pt. 8:00 - 15:00 (w wakacje czynny 9:00 - 13:00)

Nowy zestaw podręczników na rok szkolny 2016-2017

ZESTAW PODRĘCZNIKÓW DO KLASY I i II NA ROK SZKOLNY 2016-2017.

Zgodnie z decyzją MEN podręczniki do klasy I gimnazjum są dotowane przez państwo /ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o zmianie ustawy o systemie oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 811), począwszy od roku szkolnego 2015/2016, uczniowie gimnazjów uzyskali prawo do bezpłatnego dostępu do podręczników lub materiałów edukacyjnych oraz materiałów ćwiczeniowych, przeznaczonych do obowiązkowych zajęć edukacyjnych /. Szkoła zamawia zestawy podręczników.

ZESTAW PODRĘCZNIKÓW DO KLASY III   NA ROK SZKOLNY 2016-2017.

Uwaga - nie kupować podręczników do religii

 

Zajęcia edukacyjne

Autor i tytuł podręcznika

Wydawnictwo i numer dopuszczenia podręcznika

Język polski

A.Łuczak,E.Prylińska, „Między nami” – klasa III, podręcznik + ćwiczenia

GWO            

Historia

 

J.Drob,J.Chachaj „Historia-wiek XIX i wielka wojna”+ćwiczenia*

*NOWE WYDANIE

PWN                          129/3/2011

WOS

 

M.Wesołowska-Starnawska „ Bliżej świata”/ kontynuacja podręcznika z klasy II

PWN                             140/2009

Matematyka

 

M.Dobrowolska „ Matematyka 3 z plusem” kl.III, bez ćwiczeń

GWO                         168/3/2011

Biologia

 

B.Sągin, M.Sękas „ Puls życia 3”  bez ćwiczeń

Nowa Era                    58/3/2010

Chemia

 

J.Kulawik  „ Chemia nowej ery – podręcznik dla gimnazjum” częśąć3 +ćwiczenia

Nowa Era                    49/3/2009

Fizyka

 

B.Sagnowska „ Świat fizyki 3”-podręcznik , bez ćwiczeń

Zamkor                        11/3/2010       

Geografia

J.Kop „Świat bez tajemnic” kl 3 – podręcznik + ćwiczenia + atlas Demart

PWN                          144/3/2010

Informatyka

 

bez podręcznika

-

WDŻ

 

T.Król „Wędrując ku dorosłości”/ ten sam podręcznik obowiązuje od 1-3 klasy/

Rubikon                        205/2009

Edukacja dla bezpieczeństwa

M.Borowiecki „Edukacja dla bezpieczeństwa” + ćwiczenia

WSP                             193/2009

Plastyka

 

L.Frydzińska, Świątczak „ Kraina sztuki”

PWN                             154/2009

J.niemiecki

 

E.Reymont          „Kompas2”/ kontynuacja podręcznika z klasy II/

PWN                            51/2/2009

J. włoski

Bez podręcznika

                 

J.angielski

Kontynuacja podręcznika

 

J.hiszpański

Gente Joven 3*

*Nowe wydanie z 2015 roku.

Difusion                          2015!

 

UWAGA ! Zaleca się kupno podręcznika zgodne z rokiem wydania podanym w numerze dopuszczenia.

 

LISTA PRZYJĘTYCH PO REKRUTACJI UZUPEŁNIAJĄCEJ ( Z PODZIAŁEM NA ODDZIAŁY)

LISTA  PRZYJĘTYCH  PO  REKRUTACJI  UZUPEŁNIAJĄCEJ

/  Z PODZIAŁEM NA ODDZIAŁY  /

                 Klasa IA – matematyczno – informatyczna    / język niemiecki / język hiszpański /

Lp. Nazwisko Imię Język
  1. 1. 
Baś Wojciech N
  1. 2. 
Bobek Maciej H
  1. 3. 
Bociek Krystian N
  1. 4. 
Chrobak Aleksandra H
  1. 5. 
Chromniak Hanna N
  1. 6. 
Drozd Ignacy H
  1. 7. 
Hauschild Joanna H
  1. 8. 
Koczera Rita N
  1. 9. 
Kofin Jakub N
  1. 10. 
Kowalczyk Wojciech H
  1. 11. 
Koźbiał Nikola N
  1. 12. 
Kuczmaszewski Jakub N
  1. 13. 
Luty Bartosz N
  1. 14. 
Michałek Aleksandra N
  1. 15. 
Michno Krystian N
  1. 16. 
Mika Gabriela N
  1. 17. 
Mikołajczyk Julia H
  1. 18. 
Mlak Piotr N
  1. 19. 
Mróz Kamil H
  1. 20. 
Niechaj Kamil H
  1. 21. 
Nowak Krzysztof H
  1. 22. 
Olchawski Łukasz H
  1. 23. 
Trzaska Patryk H
  1. 24. 
Wawak Maja H
  1. 25. 
Wilkosz Maciej N
  1. 26. 
Włodarczyk Wiktor N
  1. 27. 
Włodarska Nina H
  1. 28. 
Wojciechowski Jan H
  1. 29. 
Wojnarowski Jakub N
  1. 30. 
Źebrowski Jan H

                 Klasa IB – matematyczno – informatyczna  / język niemiecki / język hiszpański /

Lp. Nazwisko Imię Język
  1. 1. 
Adamowicz Hubert H
  1. 2. 
Bandas Łukasz N
  1. 3. 
Bednarczyk Filip N
  1. 4. 
Bogacz Wojciech N
  1. 5. 
Czerwonka Łukasz N
  1. 6. 
Dudek Marek H
  1. 7. 
Fortuna Wojciech N
  1. 8. 
Grzanka Izabella N
  1. 9. 
Hajda Barbara N
  1. 10. 
Karwala Kamil H
  1. 11. 
Kasperczyk Krzysztof N
  1. 12. 
Kasprzyk Jakub H
  1. 13. 
Kopacz Hanna H
  1. 14. 
Kowina Tomasz H
  1. 15. 
Łacny Jakub N
  1. 16. 
Michalik Arkadiusz H
  1. 17. 
Nawalany Jakub N
  1. 18. 
Polowiec Dawid H
  1. 19. 
Rak Tomasz N
  1. 20. 
Sraga Dorian N
  1. 21. 
Sroka Magdalena N
  1. 22. 
Szczudło Maciej H
  1. 23. 
Wawrzeniec Jakub H
  1. 24. 
Włósek Kamil N
  1. 25. 
Wysocki Dawid H
  1. 26. 
Żewecki Robert N

                  Klasa IC – ogólna    / język niemiecki / język hiszpański /

Lp. Nazwisko Imię Język
  1. 1. 
Banach Karol N
  1. 2. 
Filosek Kacper N
  1. 3. 
Florczyk Mateusz N
  1. 4. 
Galbarz Natalia H
  1. 5. 
Godyń Alicja N
  1. 6. 
Goździewski Jakub N
  1. 7. 
Gój Jakub H
  1. 8. 
Karaś Oliwia H
  1. 9. 
Kasprzyk Olaf N
  1. 10. 
Kmiecik Weronika H
  1. 11. 
Książek Ernest H
  1. 12. 
Kubic Aleksandra N
  1. 13. 
Kurek Mateusz N
  1. 14. 
Makuła Artur N
  1. 15. 
Mikuliński Eric Maksymilian N
  1. 16. 
Nęga Małgorzata N
  1. 17. 
Pazdan Maria N
  1. 18. 
Purwin Paweł N
  1. 19. 
Stępski Dawid N
  1. 20. 
Szewczyk Klaudia H
  1. 21. 
Trzepak Aleksandra N
  1. 22. 
Ważydrąg Wiktor N
  1. 23. 
Wągiel Aleksandra N
  1. 24. 
Wierzbicki Nataniel H
  1. 25. 
Wojcieszyńska Katarzyna H
  1. 26. 
Wróbel Oliwia N
  1. 27. 
Zabagło Maciej N
  1. 28. 
Zawrzykraj Daniel N

Klasa ID – ogólna       / język niemiecki / język hiszpański /

Lp. Nazwisko Imię Język
  1. 1. 
Bajkowski Piotr N
  1. 2. 
Baran Agata H
  1. 3. 
Cichoń Hubert N
  1. 4. 
Cichoń Izabela N
  1. 5. 
Derenda Adrian H
  1. 6. 
Derenda Damian H
  1. 7. 
Gawrońska Iga H
  1. 8. 
Główczyk Wiktoria N
  1. 9. 
Gramatowska Natalia H
  1. 10. 
Guzik Przemysław N
  1. 11. 
Gwardecka Kamila H
  1. 12. 
Kopeć Julia N
  1. 13. 
Lis Maria N
  1. 14. 
Magiera Miłosz H
  1. 15. 
Oleś Katarzyna N
  1. 16. 
Ostasz Urszula H
  1. 17. 
Paluch Natalia H
  1. 18. 
Pałczyńska Aleksandra H
  1. 19. 
Piórkowski Michał N
  1. 20. 
Piska Alicja N
  1. 21. 
Pitala Natalia N
  1. 22. 
Tetela Emilia N
  1. 23. 
Tomaszewska Wiktoria H
  1. 24. 
Urbankowska Martyna H
  1. 25. 
Zabdyr Patryk H
  1. 26. 
Żyła Kacper N

 

                 Klasa IE – humanistyczno - dziennikarska     / język niemiecki / język hiszpański /

Lp. Nazwisko Imię Język
  1. 1. 
Abramczyk Oliwia H
  1. 2. 
Anioł Michał H
  1. 3. 
Bielawski Eryk N
  1. 4. 
Czyrw Stanisław H
  1. 5. 
Gnatowicz Kinga N
  1. 6. 
Godyń Mariusz N
  1. 7. 
Guzik Gabriela H
  1. 8. 
Jędrusiak Anna H
  1. 9. 
Kłęczek Magdalena H
  1. 10. 
Kojda Zuzanna N
  1. 11. 
Kowalik Lena H
  1. 12. 
Kunicka Marika H
  1. 13. 
Liberek Eryk H
  1. 14. 
Łopaciński Piotr N
  1. 15. 
Mazur Dawid N
  1. 16. 
Piska Alicja N
  1. 17. 
Popiołek Weronika H
  1. 18. 
Rapacz Natalia N
  1. 19. 
Ryszka Julia H
  1. 20. 
Salawa Karol N
  1. 21. 
Sałat Iga N
  1. 22. 
Skwara Maja H
  1. 23. 
Stec Filip H
  1. 24. 
Śliwowska Zuzanna H
  1. 25. 
Włodarska Julianna H
  1. 26. 
Zwolińska Jagoda H

Wakacyjny numer gazetki "Strefa 35"

<okładka>

Wakacyjny 32. numer gazetki szkolnej "Strefa 35" przyszedł tuż przed wakacjami. A w nim wszystko o wszystkich, czyli parę słów o każdym trzecioklasiście. Są też krótkie reklacje z Dyktanda Podgórskiego, Pikniku integracyjnego i Zielonych Szkół.

I wiecie co? "Strefa 35" znów na podium konkursu krakowskich gazetek szkolnych. Dwa razy pokonywaliśmy wszystkich a tym razem mamy III miejsce!
Dostaliśmy też wyróżnienie za "budowanie dobrych relacji między nauczycielami a uczniami" oraz dwa wyróżnienia indywidualne dla Kornelii Wójcik i Zuzanny Godoń z kl. IIa za "pomysłowe i dowcipne atlasy nauczycieli i ryb samorządowych".

Wszystkie dotychczasowe 32 numery znajdziesz cyfrowo w dziale Strefa Ucznia > Gazetka "Strefa 35".

Wyniki szkolnego konkursu "Kultura i czystość na co dzień"

Jak co roku, na przełomie maja i czerwca, odbył się w naszej szkole konkurs plastyczno- literacki pt. Kultura i czystość na co dzień.  Spośród wielu ciekawych prac komisja konkursowa wyłoniła troje laureatów i kilka uczniowskich prac zasługujących na wyróżnienie.

Laureaci :

I MIEJSCE : Klaudia Karaś, kl. 3a

II MIEJSCE: Sebastian Przytuła, kl. 3b

III MIEJSCE: Monika Pociecha, kl. 2a

Wyróżnieni:

Aleksandra Migdalska, kl. 2a

Aleksandra Bielawska, kl. 3e

Natalia Zabdyr- Jamróz, kl.1a

Kamil Sobolak, kl.3b

Serdecznie gratulujemy kreatywności i uzdolnień plastyczno- literackich!

                                                                                                 Ewa Bogdanowska- Spuła

                                                                                                       Beata Wojtasińska

XIV Dyktando Podgórskie

Po raz 14. zostało zorganizowane Podgórskie Dyktando – konkurs skierowany do uczniów gimnazjów znajdujących się na terenie prawobrzeżnej części Krakowa. Specjaliści od ortografii spotkali się w piątek  3 czerwca 2016 r. w Gimnazjum nr 35 im. Zofii Chrzanowskiej (przy ul. Limanowskiego), gdzie tym razem napisali tekst przybliżający historię najmniejszej i najstarszej podgórskiej świątyni kościółka św. Benedykta oraz rozwiązali niełatwą krzyżówkę ortograficzną W XIV edycji Podgórskiego Dyktanda uczestniczyli uczniowie z następujących gimnazjów: 21, 23, 24, 28, 34, 35 i 51.

Po sprawdzeniu konkursowych prac, jury, które stanowią zawsze nauczyciele poloniści reprezentujący podgórskie gimnazja, okazało się, że poziom był bardzo wysoki. Po kolejnym sprawdzeniu najlepszych prac i komisyjnym podliczeniu punktów, wyniki są następujące:

I miejsce – Julia Bobola G. 35
II miejsce – Anna Mazera G. 23 i Jakub Jaskuła G. 24
III miejsce – Bazyli Bednarz G. 24 i Dawid Kamiński G. 35 

Uczestnicy XIV Podgórskiego Dyktanda i opiekunowie poloniści oceniający konkursowe prace fot. Paulina Warchał B

Czytaj więcej: XIV Dyktando Podgórskie

Więcej artykułów…

  1. Wyniki finałów siatkówki
  2. Laureaci i Wyróżnieni w konkursie wiedzy z języka polskiego
  3. Wyniki XII Wiosennych Zmagań z Językiem Polskim
  4. Konkurs plastyczno-literacki "Kultura i czystość na co dzień"
  5. Ogromny sukces naszych koszykarzy
  6. Wyniki Szkolnego Konkursu Piramid
  7. Wyniki konkursów przedmiotowych
  8. Kolejny numer gazetki "Strefa 35"

Strona 1 z 11